logo-albera.png, 10kB

AGZAT AGRO PROFI DIF s motorem RATO RV 225 / Jednoosé malotraktory / Zahradní technika

Popis stroje
Technické parametry
Fotogalerie
Video
Příslušenství

AGZAT AGRO PROFI DIF s motorem RATO RV 225

Malotraktor AGZAT je špičkový profesionální malotraktor. Je to malý traktor, který zvládne všechny těžké práce na poli, zahradě, v lese a kolem domu. Pomůže vám stát se soběstačnými v zásobování plodinami, ale i dřevem apod.

 

Malotraktor AGZAT je výjimečný svým provedením a technologií převodovky. Řeknete si, to je drahé, jsou i levnější malotrakory na trhu. Věřte, že cena, za kterou prodáváme náš malotraktor AGZAT je stále nižší než to co AGZAT přináší. Konkurenční malotraktory na trhu, mají jednoduchou, malou a lehkou šnekovou převodovku (šnekové soukolí). Čili ozubené kolečko a hřídel s ozubením. To je celé. Časem se zuby tohoto soukolí vylomí a je třeba tyto části vyměnit. Malotraktor AGZAT má ale třířadé soukolí ocelových ozubených kol. Pro představu, převodovka PROI DIF obsahuje 15 ozubených kol s přímým rovným ozubením a 6 kol s kuželovým ozubením. Jsou cementačně zakalené, tvrzené to znamená že prakticky není možné je klasickou činností zničit. Kvalitní ložiska ZVL, všechny hřídele z kvalitní oceli, zaručují skutečně dlouhou životnost. Leta bezproblémového používání kdy nemusíte investovat už žádné další náklady do oprav a údržby převodovky, se vám počáteční vyšší investice rychle vrátí a vyplatí. A samozřejmě, pokud je prvořadá pro vás orba, malotraktor AGZAT nemá mezi dvoukolovými malotraktory konkurenci, protože účinnost orby a půdních prací při kterých záleží i na hloubce, se odvíjí především od hmotnosti a pevnosti stroje. Konstrukce AGZATU je pevná, odolná a kvalitní.

Malotraktor AGZAT AGRO PROFI DIF s předním vývodovým hřídelem a diferenciálem, vhodný na všechny práce na poli, zahradě, u domu, s usnadněnou manipulací a vysokým komfortem při orání, jízdě s vlečkou, či nosičem nářadí.

 

 


Aktuality

Albera Morava s.r.o. x Husqvarna Česko s.r.o.

přidáno: 1. 4. 2021

Vážení zákazníci a příznivci, je nám ctí vám oznámit, že naše společnost Albera Morava s. r. o. se stala oficiálním dealerem prémiové značky Husqvarna. Nově v naší prodejně ve Strání Květné... pokračování

Facebooková soutěž

přidáno: 30. 1. 2021

*SOUTĚŽ*
Podmínky soutěže:

- Sledovat (like) fb stránku Albera Morava
- Sdílení soutěžního příspěvku Albera Morava
- Označit osobu do komentáře, které by se soutěž také mohla líbit

Drazí zákazníci,... pokračování

Předání zametacího stroje Adler

přidáno: 5. 1. 2021

Začátkem roku 2021 jsme předali profesionální zametací stroj Adler K600/2700. Stroj má plnou výbavu vč. skrápění, lišty a bočního zametacího kartáče. Zametač je agregován na teleskopický manipulátor Manitou se samonivelačním závěsem.... pokračování

Albera Morava

Potřebujete poradit? Napište nám.Rychlý kontakt
Prodejna Strání +420 572 697 274
Prodej techniky +420 603 418 896
Servis techniky +420 774 619 311
info@albera.cz